Porażka w Pabianicach

Niestety wyjazdowej porażki w Pabianicach doznały koszykarki Lidera Swarzędz, które na trudnym terenie przegrały 62:68. O porażce zadecydowały przespane dwie kwarty, pierwsza i trzecia. Liderki rozpoczęły mecz słabo, a dodać należy, że grały osłabione kontuzjami Oli Pietraszek i Alicji Szloser. Po 10 minutach przegrywały 13:21. Drugie 10 minut to zmiana obrazu gry, swarzędzanki agresywnie broniły na całym boisku i mozolnie odrabiały straty obejmując jednopunktowe prowadzenie 35:34 do przerwy. Niestety trzecia kwarta to kolejna słaba odsłona Liderek, które przegrały ją 21:7, gubiąc krycie w obronie i łatwo tracąc punkty. Gdy już wydawało się, że jest po meczu ostatnie minuty to szaleńcza pogoń podopieczny trener Anny Talarczyk, ale na odrobienie strat zabrakło już czasu. Ostatecznie Lider przegrywa 62:68. Punkty zdobywały: Nowicka 12 (2x3), Urbaniak 10 (11zb), Gurzęda 8 (2x3), Kotula 8, Banach 6, Siwińska 4, Rutkowska 4, Dedio 2 (7zb , 7as).